השכרת רכב בלימריק

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

לימריק, עיר מדהימה ביופייה, נמצאת בצדה המערבי של אירלנד. מבחינת גודלה, לימריק היא בין ארבע הערים הגדולות במדינה והיא מושכת אליה לא מעט תיירים מרחבי העולם, אשר מגיעים ליהנות משלל האטרקציות ואתרי התיירות שיש לה להציע, ויש לא מעט. בשנים האחרונות ניתן לראות עליה מתמדת בכמות התיירים הישראליים, אשר פוקדים מידי יום את העיר לימריק וחווים את הקסם של העיר אשר נמצאת בהתפתחות מתמדת והופכת לאטרקטיבית יותר משנה לשנה. בין האטרקציות הרבות שהעיר מציאה לתיירים, ניתן למצוא אתרי תרבות ומורשת, מוזיאונים וקתדרלות, שווקים, אזורי קניות תוססים, בתי קפה ומסעדות שמציעות מהמטבח האירי המקומי, פארקים גדולים וירוקים ועוד מגוון אופציות תיירותיות המתאימות לכולם. 

Car Rental at limerick

שוכרים רכב ומגלים את לימריק

כמו בכל עיר אירופאית מודרנית, גם בלימריק יש מערכת תחבורה ציבורית אשר תעזור לכם להגיע כמעט לכל מקום, אך אם ברצונכם לקצר זמני ההגעה ולמנוע התעסקות עם תכנון קווי אוטובוסים ורכבות ושעות פעילות – הפתרון האופטימלי הוא לשכור רכב. עם רכב שכור תוכלו לקבל עצמאות מלאה בטיולים, נסיעה בזמנים המועדפים עליכם ללא לחץ ובנוחות מרבית אשר תאפשר לכם גם ליזום נסיעות חוץ עירונית לערים סמוכות ואתרי תיירות במרחק נסיעה שפחות מומלץ לעשות אותה עם תחבורה ציבורית. נסיעה ברכב שכור היא פתרון לכל מי שמחפש את הרוגע, את הנינוחות שבטיול ואת האפשרות לעצור בדרך בכל מקום שנחפוץ בו ולהעשיר את החוויה שלנו מהטיול. את הרכב השכור תוכלו לאסוף בכל אחד משדות התעופה באירלנד, לאחר שביצעתם הזמנה מראש מהארץ או בהזמנה במקום. 

צי רכבים מרשים להשכרה

ישנו מגוון רחב של רכבים המיועדים להשכרה ומתאימים לכל דרישה בין אם מדובר ברכב משפחתי, רכבי יוקרה, רכבי שטח, מסחריות ועוד. אם אתם מעוניינים ברכב ייחודי שאינו מצוי בהיצע רכבי הסטנדרט, הקפידו לתאם זאת מראש טרם הטיסה וודאו שאכן קיים הרכב מסוג הקטגוריה שבחרתם. כאשר שוכרים רכב במדינה אחרת, חשוב להכיר את חוקי התנועה במדינה אשר שונים ממדינה למדינה ועלולים לבלבל אתכם וחלילה להוביל אתכם למצבים מסוכנים בכביש. בכל הקשור לנהיגה בלימריק, חשוב לדעת שהצד בו נוהגים הוא הצד השמאלי, זה מעט מבלבל אבל מתרגלים לכך די מהר. בנוסף, תופתעו לגלות שכמעט כל הכבישים הם בעלי נתיב תנועה אחד לכל כיוון, נתיב צר מאוד ומפותל המאפשר מהירות נסיעה כמעט זהה למה שמתירים בארץ כלומר, מהירות של 60 קמ"ש בתחום שטח עירוני, מהירות של 100 קמ"ש בתחום שטח בין עירוני ומהירות של עד 120 קמ"ש בכבישים מהירים. בכל הנוגע לרישיון נהיגה, חשוב לדעת כי רישיון ישראלי הוא בר תוקף באירלנד ויש לדעת כי נהיגה ללא רישיון נהיגה היא עבירה פלילית שתוביל עמה קנס גבוה והתייצבות בתחנת המשטרה לצורך בירור והצגת מסמכי רישוי.

לא שוכחים ביטוח לרכב השכרה

חשוב מאוד (מאוד!) לרכוש ביטוח כולל לרכב, אשר יספק כיסוי מלא לרכב ואם יש אופציה לבטל את ההשתתפות העצמית בגין כל נזק שיגרם לרכב, אז רצוי מאוד לממשה גם אם הדבר כרוך בתוספת תשלום. זאת, משום שהדרכים בלימריק מאוד מפותלות וצרות, דבר המקשה על הנסיעה וקיימת סכנה לחבלה ברכב ומכאן החשיבות בביטוח מקיף. דבר נוסף שחשוב מאוד לקחת בחשבון, הוא שחברות ההשכרה המקומיות לוקחות פיקדון בין 2,000 ל-3,000 יורו אשר תופס מסגרת בכרטיס האשראי ויש להיערך לכך מראש. 

הוצאות על דלק

מבחינת מחירי הדלק, הם מאוד דומים למחירים בארץ ונעים סביב 1.60 אירו לליטר בנזין ויש לקחת זאת בחשבון, כאשר בוחרים את רכב ההשכרה אשר במידה ויהיה בעל גיר אוטומטי יצרוך יותר דלק מאשר גיר ידני וישפיע על הוצאות הדלק בטיול. מבחינת תחנות הדלק, בלימריק מספר רב של תחנות דלק והעדיפות היא להיערך לתדלוק בשלב מוקדם של הנסיעה, בכדי לא להיתקע בהמשך בלי הדלק. חשוב לדעת כי תחנות הדלק, בחלקן, אינן פועלות ביום ראשון ואף נסגרות מידי יום בשעות הערב המוקדמות. 

הגבלות על חניה

בכל הנוגע לחניה, אירלנד מאוד מחמירה ואוכפת ביד קשה את החוקים האוסרים חניה במקומות מסומנים. כאשר נבחין בשני פסים צהובים ורצופים, המשמעות היא שקיים איסור מוחלט להחנות את הרכב באזור זה וכאשר נבחין רק בפס צהוב אחד רצוף, המשמעות היא שאסור להחנות את הרכב בשעות מסוימות שיהיו מצוינות על גבי שלט, הניצב במקום. חשוב ומומלץ להשתמש בתווי חניה אותם ניתן לרכוש כמעט בכל מקום ולהניח אותם בחלקה הפנימי של השמשה הקדמית.