השכרת רכב בגאלווי

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

גאלווי היא אחת הערים הגדולות באירלנד וככזו היא מפותחת מאד, תיירותית מאד והיא מכילה אטרקציות רבות ואזור תיירות ובילוי מרשימים, המספרים אודות ההיסטוריה של העיר והתרבות האירית הכול כך מיוחדת שבה, תרבות תוססת וצבעונית. גאלווי היא עיר מאוד מודרנית וצעירה, רבים מן התושבים בה הם סטודנטים, מה שמוביל למספר גדול של מקומות בילוי המותאמים לגילאים הצעירים. יש בגאלווי חנויות ושווקים רבים, מקומות בילוי, חיי לילה מרשימים ושלל אטרקציות מדהימות הכוללות מוזיאונים, קתדרלות ועוד רבות אחרות המתפרסות במרכז העיר ומחוצה לה. בשנים האחרונות גילו את גאלווי לא מעט ישראלים, הפוקדים אותה לאורך כל השנה ובייחוד במהלך חודשי הקיץ, אז מזג האוויר בה חמים ונעים ואפשר לשלב, לצד הביקור בה, גם ביקור באתרים קרובים. 

Car Rental at Galway

אטרקציות תיירותיות רבות המחייבות השכרת רכב

שטחה של גאלווי הוא גדול ותוחם מגוון רחב של אטרקציות שלא תוכלו להספיק לראותן ביום אחד, ובטח שלא באמצעות תחבורה ציבורית. לכן, מומלץ לשכור רכב אשר יהיה צמוד אליכם, כזה שיאפשר לכם לראות ולחוות כמה שיותר, בפרק הזמן הקצוב שלכם בעיר. גאלווי כוללת גם יעדי טיול במרכזה וגם מחוצה לה. עם הרכב ששכרתם תוכלו לעבור מיעד אחד לשני בנוחות מרבית וללא לחצים מיותרים של שימוש בתחבורה ציבורית, לקוות שתגיע בזמן, לחשב מתי תגיעו ליעד, מתי תאכלו ומתי תחזרו. הדבר חשוב עוד יותר כאשר מדובר במשפחה עם ילדים, למשל, אז העצירות במהלך הנסיעה הן הכרחיות וגם הגמישות הרבה. מרחקי נסיעה של יותר משעה יהיו נוחים הרבה יותר עם רכב שכור ופחות עם תחבורה ציבורית, שגם לא תמיד מגיעה לנקודות עניין מרוחקות או מבודדות (שהן, לרוב, גם המעניינות יותר). 

הזמנת רכב שכור בהתאם לבחירתכם

חברות השכרת הרכב השונות מספקות את שירותיהן בכל ארבעת שדות התעופה הגדולים של אירלנד, ושדה התעופה של גאלווי (אחד הבולטים במערב אירלנד) הוא אחד מהם ולכן לא תהיה לכם כל בעיה לשכור רכב בעיר, המכילה היצע מרשים של רכבים המחכים לכם. למי שאינו יודע, לא ניתן להזמין דגם ספציפי של רכב אלא קבוצת איכות של רכבים מהפשוטה ביותר ועד ליוקרתית ביותר. ישנן קבוצות רבות ומגוונות אשר יספקו את מכלול הדרישות של הלקוחות ויאפשרו לכם חווית טיול נוחה. בעת קבלת הרכב חשוב לבצע סריקה חיצונית ופנימית ולרשום כל פגם שיש ברכב ואם לא תעשו כך, יוכלו לחייב אתכם ולהציג זאת כאילו אתם ביצעתם את הנזק לרכב מה שיגרור קנס בסכומים גבוהים, ובעיקר – עוגמת נפש רבה. 

תדלוק בצורה אחראית ונבונה

כאשר שוכרים רכב חשוב לתכנן מראש היכן ומתי עוצרים לתדלוק. מכיוון שאתם מגיעים, כך סביר להניח, למדינה חדשה, אינכם יודעים מהן שעות הפעילות המדויקות של תחנות הדלק וגם לא את מיקומן. בין אם תרצו לגמוע מרחקים ארוכים מדי יום או מרחקים קצרים, מיכל דלק מלא הוא הכרחי ובייחוד כאשר שעות פעילותן של תחנות הדלק ברחבי אירלנד, לרבות אלו שבגאלווי ובסביבתה הקרובה, תחומות לטווח שעות מסוים, משמע – התחנות אינן פועלות לאורך כל שעות היממה. שימו לב – בתום השימוש ועת החזרת רכב ההשכרה לחברה, חשוב להחזירו עם אותה כמות דלק שהיתה במיכל הדלק ברגע איסופו על מנת להימנע מקנס אפשרי. מומלץ לצלם את מד הדלק בעת איסוף הרכב ובזמן החזרתו, צילומים אלה ישמשו עבורכם כמעין ביטוח. 

חניונים הפזורים ברחבי העיר

כיאה לאחת הערים הגדולות והצעירות באירלנד, גאלווי משופעת באזורי חניה. כמעט בכל מקום בעיר ישנם חניונים לשימוש רחב של הציבור ובעלות לא גבוהה. יחד עם זאת, מומלץ לחנות את הרכב מחוץ למרכז העיר שבו הסיכוי למצוא חניה הוא נמוך יותר וכמעט בלתי אפשרי. כדאי לרכוש תווי חניה אשר בלעדיהם יהיה קשה להחנות את הרכב ברחוב, באם החלטתם לא להשתמש בחניונים מסודרים. דעו כי שירותי האכיפה באירלנד אינם סלחניים ואם החניתם את רכבכם באזור אסור, הוא ייגרר במהירות ותקבלו קנס כספי גבוה. יש סיכוי גדול שתקבלו גם קנס מחברת ההשכרה על גרימת נזק אפשרי לרכב, כתוצאה מהגרירה עצמה שאינה עושה חסד עם המכוניות. 

לא עשיתם ביטוח – אל תיסעו ברכב

ביטוח לרכב שכור הוא בגדר חובה, על אחת כמה וכמה כשאתם במדינה זרה ולא מוכרת. על כל תקלה או שריטה קטנה ברכב, יכולים לגבות מכם אלפי יורו גם אם הדבר קרה שלא באשמתכם. העדיפות היא לרכוש ביטוח כבר בארץ, אשר יפתור אתכם גם מהשתתפות עצמית. גם אם הדבר עשוי לעלות לכם לא מעט כסף, מומלץ להשקיע בכך עוד כמה אירו, מאשר לשלם על כך ביוקר מאוחר יותר.