ביטוח נסיעות לדבלין

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

דבלין היא עיר הבירה של אירלנד, עיר צעירה ותוססת בעלת שפע של אטרקציות מהנות אשר מראות את הצד המודרני של העיר וגם נקודות מבט ייחודיות על ההיסטוריה המרשימה שלה ועל הקשר שלה לאירלנד. רבים מאתנו עובדים קשה וחוסכים סכום לא מבוטל של כסף במטרה ליהנות מחופשה ולהירגע מהעומס והלחצים אשר מתלווים אלינו במהלך החיים. לאחר שהחלטנו סוף סוף על טיול לדבלין, אנו נוטים גם לבלות ימים ארוכים מול המחשב במטרה לתכנן את מסלול הטיול, להכין רשימה של אטרקציות ומקומות בילוי ומסעדות, לערוך השוואה כדי למצוא את הטיסה הזולה והמשתלמת ביותר ועוד. יחד עם זאת, לא תמיד מקדישים אפילו יותר מעשר דקות לצורך בדיקה לגבי ביטוח נסיעות לדבלין אשר בלעדיו כל הטיול עשוי לרדת לטמיון באם אנחנו או בני משפחתנו, חלילה, נזדקק לטיפול רפואי מה שיאלץ אותנו לשאת בעלויות גבוהות. 

ביטוח נסיעות לדבלין הוא אמנם לא בגדר חובה אך מאוד מומלץ לרכוש פוליסה לכל צרה שלא תבוא. לעומת הסכומים הגבוהים, שגם כך מוציאים על הטיול, אין פה בכלל מחשבה לגבי הכדאיות שבעסקה אשר עלותה כמה שקלים בודדים ליום והיא מספקת כיסוי של מאות אלפי שקלים ואף יותר מכך תלוי בפוליסה שנרכשה ובהרחבות שבוצעו. לרוב, טיול בדבלין איננו משלב פעילויות אקסטרים אלא נחשב כטיול אורבני רגוע הכולל מעבר בין יעדים היסטוריים ואטרקציות ברחבי העיר. ולכן, ניתן להסתפק בביטוח נסיעות בסיסי לדבלין ללא הרחבות מיוחדות אשר ייקרו את פוליסת הביטוח כי הרי אין באמת צורך לרכוש הרחבה לביטוח בדמות חילוץ מוסק אם מתכננים טיול של מוזיאונים ושופינג. 

Travel insurance to Dublin

תחרות בין חברות הביטוח

מומלץ לערוך השוואה בין חברות הביטוח השונות ולבדוק את פוליסות הביטוח המוצעות לפרטי פרטים. חשוב לבדוק איזו חברה מספקת את הפוליסה האיכותית ביותר בעלת ההתאמה הגבוהה ביותר לאופי הטיול אותו אתם מתכננים ולפעילויות שאותן רוצים לשלב במהלכו. לגבי כל פוליסה חשוב לבדוק כמה פרמטרים עיקריים כגון: גובה ההשתתפות בטיפולים ותרופות, לבדוק האם יש ביטוח צד ג', השתתפות עצמית, לבדוק לגבי הזמינות של המוקד הטלפוני לאורך שעות היממה ועוד מגוון פרמטרים חשובים שיש לקחת אותם בחשבון טרם רכישת הפוליסה. תחרות בין חברות הביטוח על כל לקוח מובילה להורדת מחירי הפוליסה וגורמת להצעת פוליסות אטרקטיביות במטרה למשוך את הלקוחות ולהחתימם על חוזה. לכן מומלץ לנצל את הסיטואציה, להשוות בין חברות הביטוח השונות, ליידע כל אחת מהחברות הביטוח מה הציעה לנו השנייה וכך להגיע לפוליסה הטובה ביותר ובמחיר הנמוך ביותר. 

כיסויים חשובים בפוליסת הביטוח

ביטוח נסיעות לדבלין מכסה עלויות טיפולים רפואיים במידה ותזדקקו לכך מכל סיבה שהיא. כמו כן, הביטוח נותן כיסוי לרכישת תרופות, אשפוזים, ניתוחים, הטסות רפואיות למדינה אחרת ועוד מגוון כיסויים שמטרתם גם לסייע ולתת את כל התמיכה בזמן אמת וגם להוביל לראש שקט במהלך הטיול ולדעת שאתם מכוסים אם חלילה קורה משהו שיתכן והטיפול בו יעלה לא מעט כסף. לאלה מבניכם שמחזיקים בביטוח רפואי פרטי בישראל, חשוב שתדעו: ביטוח זה אינו מכסה מקרים רפואיים אשר מתרחשים מחוץ לגבולות ישראל ולכן איננו המענה המתאים בשעה שמטיילים ונופשים בחו"ל.  בנוסף, ביטוח נסיעות לדבלין מציע גם ביטוח וכיסוי על ציוד אישי יקר ערך. הביטוח מגן מפני גניבות, אבדות או נזקים לציוד הכולל החזרים גבוהים אשר לרוב מכסים את עלות הציוד. 

עלויות ביטוח נסיעות לדבלין

ישנה קשת רחבה של מחירי ביטוח נסיעות לדבלין אשר נעים בטווח שבין 5-3 אירו ליום. ההבדל במחירים בין החברות נובע משינויים פנימיים בפוליסות ומעמדה של החברה בשוק הביטוח בישראל. מחיר הפוליסה יעלה באופן משמעותי ברגע שנשנה את הפוליסה הבסיסית ונרחיב אותה בהתאם לצרכים האישיים שלנו או אופי הטיול אותו אנו מתכננים לבצע. ישנם פרמטרים שונים המובילים לעליית מחיר הפוליסה כגון: מבוטחים מעל גיל 65, אישה בהריון או מבוטחים אשר סובלים מבעיה רפואית טרם יציאתם מהארץ. שלושת הפרמטרים הללו (ועוד) מחייבים ביצוע הרחבות לביטוח אשר מייקרות את הפוליסה. פוליסה למבוטחים צעירים ללא מחלות רקע או למבוטחות צעירות ובריאות שאינן בהיריון תעלה פחות.  

טיפים לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל

בכל הקשור לרכישת ביטוח נסיעות לדבלין, חשוב לזכור לא לרכוש את הביטוח או לבצע חיפוש ברגע האחרון ולדאוג לרכוש אותו בהקדם. במקביל, כדאי לערוך סקר שוק מדוקדק על מערכת הבריאות בדבלין, לבדוק הוצאות רפואיות, בדיקת רופא, עלויות תרופות, עלויות אשפוז ועוד מגוון נתונים ולאחר מכן לערוך השוואה מול הפוליסות השונות המוצעות לכם ולבדוק האם הן כוללת בתוכן כיסוי מלא לעלויות הללו ובמידה ולא, להדגיש זאת בפני סוכן הביטוח במטרה להוביל לפוליסה איכותית ומקיפה יותר. כמו כן, במידה ואתם סובלים מבעיה רפואית כלשהי, ציינו זאת בפני סוכן הביטוח, וודאו שהפוליסה מציעה כיסוי הולם במידה ותזדקקו לטיפול או בדיקה הקשורה למצבכם הרפואי הקבוע בזמן השהייה בחו"ל.  

אז מה היה לנו עד עכשיו?
פשוט מדריכים

כל מה שרציתם לדעת על אירלנד

מדריכים נוספים על
9 למרץ, 2020
דבלין היא המקום המושלם לצאת לסבב ברים איכותי ומהנה – רק תבחרו מהרשימה
30 לנובמבר, 2020
מויסקי ועד גבינות מעולות וחפצי וינטג' – בדבלין אפשר למצוא הכל מהכל (ואפילו בזול)
1 לדצמבר, 2020
כל מה שצריך לדעת על מערך התחבור הציבורית המצוין של דבלין והדרכים להשתמש בו
מדריכים נוספים בנושא
23 לינואר, 2020
טירות עתיקות, פסטיבלים שלמים המוקדשים לפיות ומוזיאונים מעולים – כל מה שצריך לדעת על טיול באירלנד עם ילדים
12 למרץ, 2020
מתי כדאי לנסוע לאירלנד ומה צפוי לנו שם בינואר לעומת יולי – כל התשובות כאן
15 למרץ, 2020
עבודה באירלנד? כן, זה אפשרי ואפילו מומלץ. כמה דברים בסיסיים שחשוב לדעת רגע לפני שעוזבים.

וזה ממש לא הכל...